Jump to content

Smanjenje dozvoljenog minusa i mirovina


sasas

Preporučene objave

Molio bih za pomoć ako je netko upućen,jer ne znam što da radim. U pitanju je mirovina koju bih trebao dobiti redovno kao i svakoga mjeseca,međutim od 01.01.2016 smanjen mi je dozvoljeni minus i ja po tome minusu neću dobiti niti kune! A da stvar bude totalno zakuhana,ja sam pokrenuo da mi se u toj banci napravi reprogram za taj iznos dozvoljenoga minusa i kupljenih stvari na rate po istome tekućem računu,te u taj reprogram ulazi i kreditna kartica (zbog neplaćenih računa-rata). Ali reprogram još nije gotov,jer ga nema tko odobriti ili potpisati jer su svi na godišnjem odmoru!!! Sutra 09.01.2016. najvjerovatnije sjeda mirovina,a ja za ovaj cijeli prvi mjesec po tome neću dobiti niti jednu kunu!! Da li je moguće nešto napraviti po tom pitanju? Jer koliko ja znam banka je obavezna ostaviti ti dvije trećine primanja po zakonu. Da li netko zna da li je zaista tako?? Molim pomoć!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija