Jump to content

Kako


zimma

Preporučene objave

Jao, jao... jako mi je žao što živite u tom paklu, sve sam to prošla i znam kako je. Teško je dati savjet. NItko nije dužan trpjeti to što trpite. Imate pravo na poštovanje, ljubav, na partnera koji će nositi s vama teško i dijeliti lijepo.. A vi imate dvoje djece i nemate muža...

Razvod s njim vjerojatno bi bio jednako mučan, ali život je pred vama.

Da li bi stvarno bio u stanju napasti vas fizički...možda možete procijeniti.

Kuća je zjajednička, bez obzira na koga glasi, ako je stečena u braku dijeli se na pola. Ako je muž u radnom odnosu nije problem sjesti na plaću s alimentacijom.

Ja nisam pravnik, ali imam iskustvo lošeg braka, zlostavljanja, razvoda.. Imam dvoje djece, ni kune alimentacije, i nikad nisam požalila.

Djeca uče ono što gledaju. Osjećaju i ono što im se ne kaže.

Želim vam sreću.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle situacija je sljedeca, 8 godina smo u braku, imamo sina od 7 godina, živimo u kuci koju smo kupili na njegovo ime. Puni kredita koji se otplacuju s moje place.

 

ako je sin zdrav, i ako ste vi zdravi vi ste sretna obitelj....

 

On o djetetu ne brine nimalo, totalno je nezainteresiran osim sto pokazuje kako mu dijete u svim prigodama smeta..

 

 

na osnovu čega ste dobili taj dojam ?

što za vas znači biti zainteresiran?

postoje li objektivno štetne posljedice po dijete, ili je to samo vaš osobni dojam?

 

U obitelj doprinosi cca 2000 kuna mjesecno.

 

to je argument za nešto ??? 2000 njegovih 2000 vaših, dječji doplatak, ......xxxx kuna......blagajnice u konzumu zarađuju 2800.....

 

Zanemaruje u potpunosti sve bracne obveze....

 

sex je loš , dakle...i rijedak.....nek Obiteljski zakon propiše broj obaveznih koitusa i njihov kvalitet da pravno možemo procijenit kršenje zakona ( emocije i osobni užitak se ne računaju na ovom forumu )

 

 

ne zeli s nikim razgovarati o bilo cemu sto nije trenutno predmet neke njegove osobne zanimacije, na svaki pokusaj zapodjevanja razgovora postaje izuzetno agresivan

 

zašto bi itko i ikada zapodijevao razgovor o nečemu što nije predmet njegova trenutnog interesa...???????????

 

Slobodno mogu reci da nas psihicki konstanto zlostavlja.

 

Danas svaki idiot , po naputku Neve Tolle može reći da je konstantno psihički i fizički zlostavljan, iako je realna i objektivna situacija drugaćija....uglavnom se radi o "očajničkim pokušajima da se zaustavi istinsko ili zamišljeno napuštanje " - kao dio dubljeg poremećaja osobnosti partnera koji ocrnjuje svoju blisku osobu...kako bi prikrio vlastitu nesigurnost i nestabilnost identiteta - želju da manipulira i kontrolira blisku osobu kako bi mu bila - " svjetionik dobrote i ljubavi...ali zbog " splittinga" na kraju se to svede na obično razaranje braka i obitelji.......

 

Na spomen razvoda dobivam otvorenu prijetnju „Ti od mene ziva otic neces.“

 

Grozno, grozno zvuči i grozno jest. Mora da je to ljubav......poremećena.....ali zašto: - možda je vaš muž samo jedan obični "non - borderline"...poput ona dva Francuza koji su ubili svoje šestoro djece i sebe. Valjda zbog ljubavi, iako je to teško razumijet......

 

P.S. Za one koji ne razumiju izraz " non-borderline" napomena: postoji Google i Wikipedia.....pa prije nego što graknete.........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako si mozete priustiti, odite kod bracnog savjetnika, odnosno psihijatra. To je cca 200-500 kn po satu, 1-4 puta mjesecno. Ako ti frajer kaze da ne bus ziva od njega otisla, onda nije bas pri sebi. Zasto nije pri sebi ? Ocito se totalno ne kuzite i komunikacija vam je u komi. Ja imam isti cirkus doma (moja supruga je govorila za mene isto sto i ti za svog supruga, i bila je u pravu) i mogu ti samo savjetovati da ako volis svog muza, a ovaj ima trunku mozga u glavi i voli te, da potrazite strucnu pomoc prije nego pocnete cirkusirati. Ne bu bilo lako.

E sad, ako je covjek panj ili agresivac, ne bus ga uspjela dobiti da ode negdje gdje ce(te) dobiti u glavu. Trebas ga navesti da se zamisli, da skuzi da te treba i da to kaj se medju vama zbiva ne valja.

Osnova komunikacije je "Ja osjecam...", a ne optuzbe tipa "Ti ovo, ti ono..."

Nadam se da sam ti pomogao. Zelim vam srecu.

ps.trash, ovo nema nikakve veze s obiteljskim pravom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija