Jump to content

Rastava braka + djeca studenti


melita5

Preporučene objave

Poštovani,

Molim savjet: razmišljam otići od supruga situacija je komplicirana jer sam je sama tako i napravila jer sam osoba koja trpi i šuti i prašta. Ovaj put zaista ražmiljam da odem, jedino što me sprečava su sinovi - mada se odrasli tj studenti od 18 i 20 godina. Živimo u kući njegovih roditelja koji su prošle godine umrli i naravno da je suprug sve naslijedio, ne zabrinjava me to. Već 20 gosina smo u braku bolje reći mraku. Na žalost ne mogu na ruke izbrojiti radosnu situaciju u toj kući. Najviše je počelo još dok su mu roditelji bili živi - nisam im jednostavno odgovarala kao osoba, premalo sam miraza donjela u kuću. I to je bila vječita prepirka dok je suprug izbjegavao takve situacije. Otišao bi u vinograd, na polje sa traktorom bilo kuda samo da nije kod kuće. I nikada se nije stao na u moju obranu. Trpjela sam radi djece - glupača. Sada kada njegovih roditelja nema on se počeo ponašati kao i njegovi roditelji prema meni. Ništa ali ništa dobro ne napravim. Ako ga dečki ne slušaju kaže: ti si ih tako odgojila, ako malo okrznem auto urla kao da sam ga razbila, zakasnim s posla 5 minuta, urla, kupim u dučanu neku stvar koja nije trebala bože sačuvaj.A ako odem kod mame onda sam podmukla ku*va. Ne mogu više zaista. Moje pitanje: Mada su mi sinovi odrasli i mogu odlučivati o sebi jesam li sebična ako ih ostavim s ocem, jer se bojim ako odu samnom da im neće ostaviti ništa u nasljesdvo - takav mu je i otac bio do smrti nije mu htio ništa ostaviti dok mije više nikud mogao. I auto koji imamo kupili smo zajedno s time da sam ja više uplačivala, ali glasi na muža jer je kupljen na leasing na moje ime pa sam morala otkupiti auto nakon otplate i prodati mužu kako bi auto zadržali. Mogu si ga uzeti? Imam li na to pravo? Pusa.

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija