Jump to content

alimentacija na baku i djeda


anton887

Preporučene objave

poštovani, molim vas za savjet. Imam troje djece i razvela sam se prije godinu dana. Presudom je bivšem suprugu naloženo minimalno da plaća po djetetu od 600 kn , međutim on do danas nije ništa platio. Ne radi, odnosno izbjegava raditi da ne ulazim u detalje. U czss su mi rekli da trebam ići tužbom na njegove roditelje koji imaju jako dobre mirovine za prosjek mirovina RH. Suprug je oba stana koja je imao odmah prebacio na roditelje nakon rastave.

 

Ljubazno molim za savjet kako se ide tužbom ili prijedlogom za ovrhu s osnove ovršne isprave na baku i djeda, jer ne mogu sama više od svojih 4 tisuće kn svih financirati...

 

puno vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

postovana i sama sam u takvoj situaciji samo ja ovisim o socijalnoj pomoci i terete me da trazim od dede alimentaciju od covjeka kojeg ja nikad nisam u zivotu vidjela, uglavnom probaj otic u besplatnu pravnu pomoc i tamo se raspitat dal bi imala pravo na pomoc oko odvjetnika, il si nac odvjetnika i pitat uglavnom naglasit da ce tuzbe i sve sudske troskove platit onaj tko izgubi,tako sam i ja kad sam pokretala ovrhu nagodila se sa odvjetnikom, i za zivo cudo je pristao jer se imao od cega naplatit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija