Jump to content

Raskid ugovora sa teleoperatorom u zakonskom roku


provincijalac

Preporučene objave

Prije nekoliko dana sam sa terenskim djelatnikom B-neta potpisao zahtjev ta prelazak na njihovu mrežu. Ipak u razgovoru sa ukućanima shvatili smo da time gubimo neke stvari koje sada imamo a na koje smo navikli, pa sam odlučio da raskinem ugovor. Pošto imam još cca 10 dana da to učinim bez financijskih posljedica, napisao sam dopis koji bih poslao B-netu za raskid ugovora, pa bih zamolio nekog iskusnijeg da mi napiše jesam li dobro napisao dopis, treba li još što dodati, a ne smeta ni još poneki koristan savjet. Evo primjer dopisa:

 

Za:

VIPnet d.O.o.

Vrtni put 1,

10000 Zagreb, Hrvatska

 

Od:

Marko Marković

Naselje Slavonija

35000 Slavonski Brod

OIB:xxxxxxxxxxx

 

 

Raskid ugovora

 

 

Dana 01.06.2016. Potpisao sam zahtjev za zasnivanje pretplatničkog odnosa sa vašim prodavateljem na terenu Ivanom ivanovićem za uslugu Super + 3D (TV + Internet + Telefon). Ugovor je dogovoren na 24 mjeseca. Ovim dopisom raskidam ovaj ugovor u zakonskom roku. Zakon kaže:

 

Članak33.

(1) Potrošač ima pravo, ne navodeći razloge za to, jednostrano raskinuti ugovor iz ove glave Zakona u roku od 14 radnih dana od dana primitka pisane obavijesti iz članka 32. ovoga Zakona.

Članak34.

Ako potrošač nije primio pisanu obavijest iz članka 32. ovoga Zakona, njegovo pravo na raskid ugovora iz članka 33. ovoga Zakona nije vremenski ograničeno.

 

Također zahtijevam da se povuče zahtjev za raskid ugovora sa postojećim operaterom (Optima Telekom d.d.) i prijenos broja (03xxxxxxx). Adresa priključka je: Naselje Slavonija 35000 Slavonski Brod.

U prilogu: kopija osobne karte.

 

 

 

 

 

Marko Marković

__xyxyxyx___________

 

 

Unaprijed Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija