Jump to content

Sprdanje nekog preko facebooka


frenkkizg

Preporučene objave

Ako nema prijetnji, onda bi se eventualno radilo o verbalnom deliktu (uvredi ili sramoćenju), a navedena djela progone se po privatnom progonu, tako da tu nema policija, a ni DORH što raditi. Doduše, spominjete slike, na koji ste način došli do njih i što one prikazuju?

 

I inače, neće vam škoditi da se manite takva ponašanja. Nije vrijedno ovakvih problema, vjerujem da ćete se složiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako nema prijetnji, onda bi se eventualno radilo o verbalnom deliktu (uvredi ili sramoćenju), a navedena djela progone se po privatnom progonu, tako da tu nema policija, a ni DORH što raditi. Doduše, spominjete slike, na koji ste način došli do njih i što one prikazuju?

 

I inače, neće vam škoditi da se manite takva ponašanja. Nije vrijedno ovakvih problema, vjerujem da ćete se složiti.

 

ok primjedba primljena,ali prvi je poceo naravno prepucavanjem hajduk dinamo,a slike su dosle s facebooka,sto je kolko znam prema zakonu vlasnistvu facebooka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitao sam za slike da niste možda došli do njih ne baš legalnim putem. Ako ih je sam objavio i učinio dostupnim svima, onda problema nema. Ako ste ih "modificirali", opet bi išla eventualna uvreda, gdje policija posla nema.

 

Primjedbu nemojte shvatiti na krivi način, samo sam htio ukazati da živimo u vremenima gdje se sve prijavljuje, i najbenignija glupost što je vjerojatno ovdje slučaj. I može biti dosta neugodno čak i tada.

 

A rivalske zafrkancije je uvijek bilo i biti će, jasno kada ostane u tim okvirima, da ne pređe u nešto gore. Premala smo država da se dijelimo na taj način.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija