Jump to content

Tražim odvjetnika.


dejanlik

Preporučene objave

Ovako, nakon verbalnog sukoba porukama preko facebooka, (sa nepoznatom osobom ali osobom iz mjesta) u kojima sam i ja djelomično kriv, na uvrede odgovarao sam uvredama. Osoba mi je zaprijetila da će me premlatiti. Tu sam poruku javno i objavio na svom profilu. Iste večeri dotični je čekao da se ugase svijetla u mojoj kući i ušao sa štapom (vrata su bila otključana) i premlatio me u krevetu. Došla je i policija sve slikala i pozvala hitnu pomoć. 100 postotni sam invalid. Odvezli su me u Sisačku bolnicu gdje sam bio oko tri dana. Nemam teških ozljeda tipa preloma i sl. ali masnice ozljede krvarenja i sl. da, dokumentirano. <br>Još nije bilo suđenja nikakvog gospodin je vidim po njegovom profilu na slobodi. Dobrog je imovinskog statusa i želim tražiti odštetu.<br>zato bi trebao advokata sa područja Siska, Kostajnice da me zastupa! Jasno nemam novaca da ga platim, ali ako neki misli da bi se tu mogao naplatiti od odštete neka mi se javi na deraxor@gmail.com 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija