Jump to content

high promili


anonimno

Preporučene objave

Ej pozdrav svima, moram priznati da sam posve slučajno naletio na ovaj site i odličan je. A sada ljudi pomagajte jer desila mi se glupost, ono da nemože veća. Bio sam na nekoj normalnoj večeri ... i pri povratku me zaustavi policija... alkotest 2.5 promila!!!!!!!!!Najgore je da meni nije jasno odakle tih 2.5 promila ako se uzme u obzir da sam za vrijeme i nakon večere sve zajedno popio 4 piva, zadnje nešto manje od sata prije famoznog testiranja. Zatražio sam da ponovimo testiranje, međutim policajac je to odbio te u sam ja zbog toga odbio bilo kakvo potpisivanje. U izvješću je još navedeno da priznajem i da poričem dasam pod utjecajem alkohola i da ne pristajem na vađenje krvi. Mislim da sam tu i pogriješio jer da sam pristao sigurno bi bilo manje. Da i naravno oduzeta je dozvola na 72 sata. Dečki, cure, ljudi šta da radim kako bi to barem kako ublažio s obzirom da me čeka najmanje 3000 kn, nakmanje 6 mjeseci oduzimanje votačke i 5 kaznenih bodova? Ljudi pomozite jer ako ne, neznam štaće biti, dobro sigurno ne!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija