Jump to content

razvod i alimentacija


anonimno

Preporučene objave

U tijeku je brakorazvodna parnica. Imamo dvoje malodobne djece. Suprug je strani državljanin.

Djeca su ostala živjeti sa mnom. Živimo u kući mojih roditelja. Molim da mi odgovorite koliki postotak od suprugove plaće mogu očekivati za alimentaciju. Da li se postotak određuje po djetetu ili za oboje djece zajedno. Da li Sud zahtijeva i prosjek moje plaće ili samo suprugove. Hoće li na alimentaciju utjecati i eventualni drugi krediti koje suprug ima.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to je jako tesko reci jer previse faktora utjece na to...ako dobro zaradjujete, imate rijeseno stambeno pitanje, a on to sve ne...tada ne mozete ocekivati previse....no,rekao bih da za dvoje djece mozete ocekivati maksimalno do 35-40% place..ali ne vise u iznosu od nekih 2000 kn ukupno. to sto je strani drzavaljnin ce otezati situaciju i bolje da se pokusate dogovoriti inace mozete ostati bez icega..vjerujte..pogotovo ako radi u inozemstvu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija