Jump to content

Ugovor o dosmrtnom uzdrzavanj


anonimno

Preporučene objave

Ja i moji roditelji smo prije 10 godina sklopili navedeni ugovor.Imamo zajednicko domacinstvo.Medjutim sad se pojavio brat i zeli da mu se pripise dio stana.Od oca trazi raskid ugovora.Zanima me,ako otac zeli raskinut ugovor da li to moze bez mog pristanka.Koja su moja prava najvijerojatnije ce ici na soluciju da se nisam pridrzavao ugovora a zivimo vec 10 g. skupa i nije se do sada zalio.Ako se raskine ugovor kako se onda dijeli imovina jer postoji i 3 brat.I kako utvrdit odstetu svih ovih 10 godina.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najprije roditelji moraju dokazat da niste izvrsavali obaveze sto je prilicno diskutabilno.Sud vam moze odrediti novcanu rentu koju biste placali svaki mjesec na ime uzdrzavanja.Normalno da roditelji ne moraju pristat na to.Nadoknada koja vam pripada je uredjenja po općim pravilima obaveznog prava.Sve skupa je to komplicirano i veoma tesko rijesivo da ne govorim dugotrajno i skupo.Sud moze nanovo odredit vase odnose ukoliko obje strane to zele.i.t.d.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija