Jump to content

Potanje oko RH drzavljanstva


urukalo

Preporučene objave

Imam malo slozen slucaj. Moj otac je rodjen u RH, i ima sva dokumenta, Putovnicu, Domovnicu i ostalo.

Ja sam rodjen u Srbiji 1978 god. i pitao sam u Sibenickoj Policijskoj postaji da li mogu da se prijavim za Hrvatsko drzavljanstvo.

U postaji su mi 2003 godine rekli da nemam pravo na drzavljanstvo RH, jer sam stekao Srbijansko drzavljanstvo.

Ja zelim imati Hrvatsko drzavljanstvo, i molim da me savjetujete koje korake oko toga valja poduzeti.

 

Unaprijed zahvalan,

Urukalo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

urukalo je napisao:

Imam malo slozen slucaj. Moj otac je rodjen u RH, i ima sva dokumenta, Putovnicu, Domovnicu i ostalo.

Ja sam rodjen u Srbiji 1978 god. i pitao sam u Sibenickoj Policijskoj postaji da li mogu da se prijavim za Hrvatsko drzavljanstvo.

U postaji su mi 2003 godine rekli da nemam pravo na drzavljanstvo RH, jer sam stekao Srbijansko drzavljanstvo.

Ja zelim imati Hrvatsko drzavljanstvo, i molim da me savjetujete koje korake oko toga valja poduzeti.

 

Unaprijed zahvalan,

Urukalo

 

Imam slično pitanje...majka mi je iz RH (i rodjena sam iste godine;), samo u Sloveniji). Pa te molim, da mi javiš ako si dobio neki odgovor.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija