Jump to content

Trazim odvjetnika za imovinsko pravne odnose SPLIT


Asddsa1234

Preporučene objave

Kao sto naslov kaze. Zivim u kuci sagradenoj 1985, koju je moj zivi djed napravio, 4 stana su u njoj, tadasnjim dogovorom i ugovorom sa 6 svjedoka (zivi su) , sa vlasnikom zemljista je dogovoreno 2 stana njemu, 2 nama. Kuca he ucrtana u katastru, ali knjizeno i etazirani nikada nije. Sada sustanar spori to, govoreci dok nerjesimo garazu (citaj srusimo) on nece nista prepusivati niti uknjizavati. Buduci da djed ima sve ugovore, racune materijala o gradnji, prikljucak struje, vode i sve, osim vlasnickog lista na svoje ime. Kucu ce etazirati o svom trosku, ali je nemoguce dok susjed neprepise polovicu.

 

E sad uzeli smo odvjetnika, koji je zvao susjede na razgovor, te su dosli sa svojim odvjetnikom.

Tu je dogovoreno da ce se izvrsiti prijepis, bez problema. E nakon par mjeseci zove me odvjenik i kaze, da se oni nejavljaju svome odvjetniku. Nista ne preostaje nego tuzba da se to vec jednom rjesi da se kuca moze etazirati, nedaj Boze da treba kredit ili nesto nista se nemoze, a svaki stan je 130m2.

 

Moze preporuka NAJBOLJEG ODVJ. Za imovinsko pravo u SPLITU, po mogucnosti da je brz i efikasan, CIJENA JE NEVAZNA.

 

Inace sam ovlasteni geodet u katastru, tak da se dobro razumijem u sve.

 

Preporuke na PM I TO STO PRIJE.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija