Jump to content

pitanje


ljiljana ružić

Preporučene objave

Molim Vas da mi odgovorite na ovu delikatno pitanje Može li osoba koja je razvedena oko 15-ak godina bez znanja bivšeg bračnog partnera prodati stan koji su stekli u braku

a ta prodaja odnosno Ugovor kod odvjetnika (ne drži što bi rekli vodu) jer navodno su mu za taj stan od 65m2 u Splitu 2016 dali na ruke 48000 eur-a a on taj novac nije ni dobio u Ugovoru stoji da on kao isključivi vlasnik stana može u stanu boraviti do svoje smrti a kasnije pripada navodnom  kupcu isto tako i kuću koju posjeduje i za koju nije dobio ni lipu Mislim da je ovo čista prevara jer on se povremeno alkoholizira i pije antidepresive bolestan itd---- a taj Ugovor je (navodno) dobrovoljno potpisao u javnog bilježnika s osobom koja mu je pripomagala u u kućanstvu jer živi sam Ta osoba se već u zemljišnim knjigama upisala kao vlasnik! Dok nisam vidila Ugovor onj je govorio da je to navedenoj osobi darovao

Molim Vas za odgovor

 

uređeno: od ljiljana ružić
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija