Jump to content

Zadržavanje sanitarne kod poslodavca


Ive1990

Preporučene objave

Pozdrav,  poslodavac mi ne želi vratiti sanitarnu iskaznicu iz razloga jer ju je on platio. Obnovila sam sanitarnu u prvom mjesecu, te dala otkaz u trećem mjesecu. Pošto sanitarna vrijedi do šestog mjeseca poslodavac mi odbija vratiti ju. Zanima me je li to u skladu sa zakonom i kojim? Ili dali bi ja njemu trebala isplatiti pola novca za sanitarnu? Sto savjetujete u ovoj situaciji? Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Ive1990 je napisao:

Pozdrav,  poslodavac mi ne želi vratiti sanitarnu iskaznicu iz razloga jer ju je on platio. Obnovila sam sanitarnu u prvom mjesecu, te dala otkaz u trećem mjesecu. Pošto sanitarna vrijedi do šestog mjeseca poslodavac mi odbija vratiti ju. Zanima me je li to u skladu sa zakonom i kojim? Ili dali bi ja njemu trebala isplatiti pola novca za sanitarnu? Sto savjetujete u ovoj situaciji? Hvala unaprijed 

Pošto sam ja imao ugovor na mjesec dana i poslodovac nije htio produžit,a ja razlog nisam saznao, eh sad što se tiče sanitarne  ja imo  istu sitauciju da bi dobio sanitarnu poslodavcu sam morao potpisat da se slažem da mi skine s plaće iznos koji je dao za sanitarnu i onda kad su isplaćavali plaću skinuli su za sanitarnu i meni vratili sanitarnu. Kada sam pitao poslodavca  zašto moram potpisat da mi skine s plaće za nju i zašto je ne vrati onda je filozofija bila imali troškove s vama bla bla , pa morate podmirit troškove sanitarne bla bla iako je istina ovo što je rekao korisnik iznad mene nema svrhe nikakve da ju ima kod sebe kad ide na ime i prezime i ne može je dat osobi XY ako sanitarna glasi na osobu XZ

uređeno: od Anoniman1
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je produzavana u prvom mjesecu ove godine po novome vrijedi godinu dana, isplati vam se otici tamo gdje ste obavili to produzavanje sanitarne i zatrazite izdavanje duplikata (razlog gazda ne vraca sanitarnu ili izgubila sam sanitarnu) i za to placate cca 50 kn.

A onda nek si bivsi gazda sa onom sanitarnom koju vam nece vratiti obrise g*****u.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija