Jump to content

Novi zakon o plaći ?


Riba079

Preporučene objave

Lijepi pozdrav ! 

Prešla sam 01.05.raditi u novu firmu. Odradila otkazni rok od mjesec dana u staroj firmi i očekivala plaću za cijeli mjesec. Dobila sam umjesto normalnog iznosa od 3300 kn samo 2600 kn. Nakon moga upita zašto mi fali 700 kn dobila sam odgovor da je od ove godine donesen novi zakon da zbog prelaska u novu firmu ne dobijam taj dio (nisam zapamtila da li je osobni odbitak ili dobitak) nego na kraju godine povratom poreza. Da li je to točno ?

Hvala 😉

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Riba079 je napisao:

Lijepi pozdrav ! 

Prešla sam 01.05.raditi u novu firmu. Odradila otkazni rok od mjesec dana u staroj firmi i očekivala plaću za cijeli mjesec. Dobila sam umjesto normalnog iznosa od 3300 kn samo 2600 kn. Nakon moga upita zašto mi fali 700 kn dobila sam odgovor da je od ove godine donesen novi zakon da zbog prelaska u novu firmu ne dobijam taj dio (nisam zapamtila da li je osobni odbitak ili dobitak) nego na kraju godine povratom poreza. Da li je to točno ?

Hvala 😉

Pozdrav,

imam isti slučaj i dobio sam isto objašnjenje s tim da sam radio do 3.5.19 a skinuto mi je na plaći za 4.mjesec, pa me zanima jesu li pogriješili kada su mi skinuli tih 700kn doprinosa na toj plaći .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija