Jump to content

Help :(


anonimno

Preporučene objave

Pozna netko dobrog odvjetnika u Sarajevu?

Zanimaju me odnosi i nekakav medjunarodni drzavni sporazum jel postoji kod naplate dugova od strane banke iz Bosne i to "zirantu" koji je u Hrvatskoj. (pravno zirant ne znam sta znaci al to je nesto tipa jamac il suduznik tak nesto). Ja sam zirant br.2 jer sam prije 3g. bila u radnom odnosu u Bosni. U medjuvremenu prije 4 mj. nosilac kredita je preminuo a prvi zirant takodjer nije u radnom odnosu i nalazi se na burzi u Bosni. Sad navodno u Bosni sud je donio (il ce donijeti tako sam cula) rjesenje nesto kao prinudna naplata :-o Ja vise niti sam u Bosni niti sam kao nezaposlena na njihovoj burzi, zaposlena sam u Hr. Poziv na sud nisam ni dobila al navodno od dokumenata imaju neku mjenicu al od cega ce mjenicu naplatiti kad ni firma u kojoj sam bila zaposlena ne postoji? Napominjem kako je firma bila na moje ime i osoba x je imala punomoc ali samo da vodi firmu, nije imala punomoc za dizanje kredita.... CXak je osoba x mene otpisala i na mjenicu. Koja su moja prava? Je li mogu mene trazit u Zgb radi duga=? Je li dug moze nakon nekog vremena u zastaru? U BITI PRICA JE DUZA i ima netko odvjetnika dobrog za ove stvari u Zgb kod kog mogu otici na razgovor=? ili neki u Sarajevu sa preporukom? Ima netko tko bi me zastupao u ovome svemu?:(

 

 

 

editirano!

 

 

odvjetnika odaberite sa popisa HOK-a..ili na drugi način..

 

usput, pročitajte pravila legalisa!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija