Jump to content

braniteljska prijevremena mirovina


ciko123123

Preporučene objave

DDRata 91  51 god staza 27g. Trenutno na bolovanju 26mj tri operacije  lumbarnog dj kičme  satanje je slično  kao i prije sad su problemi sa  vratnim dj. Kičme psiha F43.1 proširene vene  hemoroidi u koljena ubrizgan gel istroše hrskavice reuma ramena na žući  dva polipa povišeni tlak.masnoć povremena  aritmija srca radio kao konobar  a za druge poslove rasptvao ali  teško  na moje stanje molim dali i gdje se raspitat  za mirovinu ili nešto drugo  stane je sve teze hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 47 minuta, ciko123123 je napisao:

DDRata 91  51 god staza 27g. Trenutno na bolovanju 26mj tri operacije  lumbarnog dj kičme  satanje je slično  kao i prije sad su problemi sa  vratnim dj. Kičme psiha F43.1 proširene vene  hemoroidi u koljena ubrizgan gel istroše hrskavice reuma ramena na žući  dva polipa povišeni tlak.masnoć povremena  aritmija srca radio kao konobar  a za druge poslove rasptvao ali  teško  na moje stanje molim dali i gdje se raspitat  za mirovinu ili nešto drugo  stane je sve teze hvala 

Raspitati se možeš za rasprodaju.za pristupanje komisiji za vještačenje prijedlog piše izabrani liječnik.šta će biti na vještačenju znaju samo vještaci na komisiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , ciko123123 je napisao:

nisam jos nigdje ništa  predao trebam  još  koju kontrolu  neri kirurga i psihijatra kopirat nalaze ili fa predam prije dok dođem  na red možda  i ovi nalazi budu predugo sam na bolovanju  a naknada minimalna  

Nitko Ti ne garantira da ćeš dobiti mirovinu.dok Ti doktor OP napiše zahtjev pa ga preda u mirovinsko,pa dok Te pozovu proći će sigurno dva mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 10 mjeseci kasnije...

poz nažalost 4 operacija nije uspjela moram hitno na magnet moguća nova operacija a komisija me bila skinula s bolovanja da 4 operaciju koja je bila za20 dana da čekam na poslu  sto sad  na mirovinskom vele da je to izljecuvo sto bi i ja volio ali?????magnetska za tjedan dana a i na treću dnevnu psihički poremećaj  lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija