Jump to content

Bivsa zena-suduznik


Mira@

Preporučene objave

2009g bivsi muz uzeo je kredit za koji sam mu potpisala suduznistvo da plati dugove. Banka me je uzela kao suduznika iako nisam radila,niti imala ikakva primanja. 2013.g sam otisla od muza,2014.g sluzbeno smo rastavljeni. Djeca su ostala samnom. Prilikom brakorazvodne parnice odrekla sam se bracne stecevine,nista nisam htjela. Briga oko djece,2-3 posla radila i zaboravila na kredit. Ove godine istekao rok otplate kredita i ostao dug od 5000€. Banka me blokirala putem fine. Posto moj bivsi muz ima previse ovrha,banka ne moze njega ovrsiti. Kada sam pitala zasto me nije nitko obavijestio prije blokade,rekli mi da jesu,ali na adresu bivseg muza. On bacio sve obavijesti za mene,niti mi nije javio sto se desava. Sad me zanima,kakve su moje opcije? Ako odplatim kredit,hocu li moci tuzbom traziti povrat? Imam li uopce pravo na to? Kredit je bio nenamjenski,a ja sam se odrekla bracne stecevine u korist bivseg muza.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija