Jump to content

zakonske kazne - stipendija


anonimno

Preporučene objave

Ovdje je rijec o namjernom iskazivanju laznih podataka radi ostvarivanja imovinske koristi.

 

Kazna nije mala, ako se ustanovi sto je Vas kolega napravio, zavrsit ce na sudu, morat ce vratiti sva sredstva koja je primio laznim iskazivanjem podataka, tu ce biti dodatni troskovi, kamate, ... kaznjivost takvog djela sasvim sigurno je navedena u izjavi koju je potpisao kao i clanci kaznenog zakona prema kojima se izjava daje.

 

Ako Vas kolega zeli mirno spavati, neka pod hitno vrati primljen novac po toj (lazno) stecenoj stipendiji, neka raskine ugovor (ako je ikako moguce, sto prije) ... a ako ne ... neka se poslije ne lupa po glavi zbog gluposti (kao i ja sada...)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 11 mjeseci kasnije...

recimo da prvo imam drzavnu stipendiju, a sljedecu koju bi tako uzeo je stipendija tvrtke koja me misli zaposlit. ja bi potpisao da ne primam ni jednu drugu stipendiju sa svim drugim stvarima u ugovoru. ja bi lagao u tom ugovoru, ali jel njima u interesu da mene kazne? mislim tko bi me proganjao kad bi se saznalo da primam takvo nesto protupravo ili kako već?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija