Jump to content

Podstanarstvo ispalo jako skupo


anonimno

Preporučene objave

Postovani imam sljedeci problem, pa bih molio konkretan savjet.

Podstanar sam s obitelji dvije godine u velikoj obiteljskoj kuci koja ima tri etazna stana i jedan poslovni prostor.

Nemam ugovor o najmu, a rezije (struja, voda, plin...) placamo na tri jednaka dijela. Nedavno sam primjetio dvije cijevi od grijanja koje idu u taj poslovni prostor i u kojem se nalazi jedna firma koja je koristila nasu toplu vodu za grijanje ali bez naknade jer mi smo svaki mjesec grijanje dijelili na tri jednaka dijela. Taj lokal ima sve svoje prikljucke osim grijanja.

 

Nitko od stanara nije znao da oni koriste nas prikljucak plina dok nisam otkrio i sad me zanima da li mogu sudskim putem traziti naknadu za grijanje od zadnje dvije god. od stanodavca koji je ustupio toj firmi grijanje bez naseg znanja s obzirom da nemam ugovor o najmu stana i najvjerjatnije cu morati izaci s obitelji iz stana posto sam raskrinkao stanodavca koji je ustupao nase grijanje drugome, a mi uredno dvije god. placali.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija