Jump to content

falsificiranje potpisa


anonimno

Preporučene objave

Iznajmila sam poslovni prostor jednoj tvrtki s kojom sam sada raskinula ugovor o najmu. Nakon što su izašli iz prostora ustanovila sam da su pravili neke preinake što se tiče struje bez moje suglasnosti. Iz Elektre su mi pokazali radni nalog na kojem je netko potpisao mene.Da li ih mogu tužiti s obzirom da je to bilo prije 5 godina i da li se na sudu može dokazati tko je to potpisao? Da li uopće mogu time nešto dobiti kada je to tvrtka koja je ionako u zatvaranju?

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... to bilo prije 5 godina

 

ja cu vam odgovoriti za ovaj dio sto se tice krivotvorenja za koje pitate..

u zastari je..

 

inace, da li se moze dokazati tko je potpisao?

moze, ali treba provesti grafolosko vjestacenje, potrebni su potpisi vas i osoba za koje se pretpostavlja da su potpisale..

ovaj drugi dio:

pitanje je i sto su time postigle (tim preinakama), da li vam je pricinjena steta, kakva itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije mi počinjena direktna šteta, oni su uredno plaćali račune, ali da bih imala staro brojilo trebam sada platiti 40 000 kn, naime toliko košta to prebacivanje. Ali ako sam dobro shvatila, budući da je taj čin napravljen prije 5 godina ja ih ne mogu tužiti, jel tako ? Znači, ništa sada ne vrijedi raspravljati o tome šta su oni meni time napravili. Znači, nema veze što ja to nisam mogla znati do danas jer su tek sada izašli iz prostora

?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija