Jump to content

Trazim odvijetnika za naplatu alimentacije


ANDIJEO

Preporučene objave

Trazim odvijetnika koji zna i ima iskustva u vodenju postupka hitne naplate alimentacije...dakle prosle godine 11 mj donesena presuda u kojoj bivsi mora placati 800 kn mj.za kcer 14 godina...nije placao nikad jer smo se razisli kad se rodila presudeno mu je za tih 14 godina u 1,10 mj mora isplatit sveukupnu svotu no on nit placa dugove niti alimentaciju...trazim izmjenila sam 4 odvjetnika no i dalje sam bez pomoci...kome se obratit sta ucinit znan da postoje odredene stvari koje se mogu uciniti kad nema prijave niti uplate no svi idu u krug...znam ja svoja prava no treba mi pravna osoba da me vodi iako bi najrade sana sebe ...u probacijskom mi gospoda koja vodi nas slucaj kaze ...slusajte kriza je,6 mj.mora bit bez uplate da se pokrene sudski postupak...pa moje je pitanje dali dijete mora 6 mj bit bez hrane i vode ili ...nije mi bas kristalna linija kojom se svi izvlace...i guraju pod tepih ...dakle trazim osobu koja ce procitat,pogledat moj slucaj...bit iskren,koji poznaje zakon,osoba koja bira pravdu i zakon...sve ostale bitne inf...inbox ili u 4 oka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija