Jump to content

Uzurpacija podruma


anonimno

Preporučene objave

Susjedu sam na njegovu zamolbu 1997g. dozvolio da se koristi mojim dijelom podruma u zgradi. Pri tome smo sklopili pismeni sporazum i uzajamno ga potpisali, a nije nigdje ovjeren. Susjed je zagradio svoj i moj dio podruma i stavio željezna vrata koja su stalno zaključana. Zanima me da li susjed na temelju svega ovoga može steći neko vlasničko pravo nad mojim dijelom zajedničkog podruma svih stanara u zgradi, pogotovo što uskoro mislimo poduzeti etažiranje zajedničkih prostorija u zgradi -podruma i tavana? Odnosno što da poduzmem da mi susjed vrati moj podrum? Na moje riječi ne reagira.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

Kakav ste sporazum sklopili, to jest koja su njegova ovlaštenja i dužnosti na tome podrumskom prostoru, a koja su Vaša?

Ako vi tim sporazumom ne gubite pravo na posjed, tužite ga radi smetanja posjeda-PAZITE NA ROKOVE!

Potrebno je maolo više detalja navesti, a i preporučam konzultaciju sa odvjetnikom. Pravne radnje u postupcma smetaja posjeda Vam stoje 500 kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija