Jump to content

Euroherc potrazivanje


AndreaPolic

Preporučene objave

Pozdrav svima , treba mi savjet sto sad uciniti ...Euroherc potrazuje od mene 39 000 kn za stetu prouzrokovanu vozilom u mom vlasnistvu...Ja nisam vozila niti sam bila u tom automobilu a doticno osiguranje tvrdi da sam ja dala dozvolu da moj nevjencani suprug koji je vozio i prouzrokovao nesrecu u pijanom stanju ,uzme to auto...Nevjencani suprug je zbog nasilja i prijetnji meni i obitelji nekoliko dana prije nesrece izisao iz zatvora i definitivno nisam dala dozvolu da upravlja vozilom niti ima ikakvu punomoc...on je sjeo u auto i otisao bez da je ikog pitao i dogodilo se sto se dogodilo...sada osiguranje zeli teretiti mene iako je i on dobio istu kuvertu da potrazuju i od njega...nemam primanja i nemam otkud platiti a osiguranje prijeti sudom ...Sto mi je činiti ...ima li itko kakav pametan prijedlog ?Ja nemam novaca cak ni za put do suda na ikakva ročišta a ovo je totalno nepošteno s obzirom da ja nisam ništa ni skrivila ,malo je reci da sam skoro dobila zivcani slom kad sam otvorila kovertu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Iustitia_ZD je napisao:

Od Vas ne mogu naplatiti tu štetu a i teško da bi mogli dokazati da ste Vi svjesno vozilo dali na upravljanje vašem suprugu.

Regresno taj iznos mogu naplatiti samo od njega.

Hvala vam , da uputili su mi regresno potrazivanje od njega nek naplacuju sto zele ...Nakon vaseg odgovora se lakse dise , hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam prijavljivala jer se dogodilo usred noci,ja sam čvrsto spavala sa djecom ,dobila sam poziv od policije oko 3 ujutro da se dogodila nesreca tako da zapisnika o kradi nema ali sve ostalo stoji sto sam rekla...Mislim da sam i bila budna nebi ga mogla sprijeciti tada bi me vjerovatno ubio a i sastaviti cu mail i osiguranju pise da imam 14 dana za platiti ili sud ...pa valjda imam pravo napisati prigovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija