Jump to content

Dozvoljena sredstva za utvrđivanje brzine


anonimno

Preporučene objave

Gdje je navedeno na koji način se može utvrđivati brzina? Zanimaju me odredbe o multanovi, tj. što je određeno gdje se može postavljati, kako i odredbe o tome. Osobno mislim da je način na koji se postavlja suprotan nekim osnovnim ljudskim pravima.

Da li se može pokrenuti provjera ustavnosti nekih odredbi iz zakona o prometu i kako?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gledaj, svakako je jedan od nadleznih - ured za normatizaciju tih mjernih uredaja, a koji propisuje nacin i sve ostalo za tocnost mjerenja. Ja sam nasao ali trenutno nemam kod sebe, te sam se svojevremeno, odnosno prosle zime pozvao na taj pravilnik i da mu je radna temp od 0 do 50 stupnjeva, a kako su me snimili kad je bila -2, (naravno po mom prijedlogu sud nabavio od meteorloskog zavoda), tako da sada u rukama imam pravomocno rjesenje o obustavi a zbog temperature u minusu!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene više zanima na kojim lokacijama se može postavljati multanova i na koji način. Isto što je nelogičnost je da se snimka kod kaznenih djela prizane samo ako je navedeno da je objekat pod nadzorom, a snimka multanove bez obzira na sve. Mislim da tu još ima osnova za ispitivanje uvjeta pod kojima se postavlja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija