Jump to content

sto da sto ne


anonimno

Preporučene objave

da li bi netko mogao odvojiti malo vremena i ukratko napisati sto ne treba bas najbolje nauciti..onako na prvu ruku...npr rekli su mi da kod kpp nije potrebno u detalje posebne postupke...naravno to ovisi kad saynamo ispitivace, ali u svakoj grupi ima yakona koji su manje bitni pa vas molim ya ikakvu pomoc da se ne gubim u detaljima ako to stvarno nije potrebno jer kao sto i svi vi ynateono sto se mora je i previse...hvala i svima sretno ucenje :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ajde ovak na brzinu..

 

Ustav i organizacija - znat cijeli Ustav a sve pobrojane zakone učiti po pitanjima (čini mi se da sad ima i ok skripta za organizaciju), ne učiti Z. o prekršajima

 

Kazneno materijalno i proces

materijalno prvih 89. čl. KZ + dobra skripta, posebni dio KZa jedino kad saznaš ispitivača i vidiš koja kd eventualno pita i napišeš presudu, pa ćeš vidit koja glava, pa ta kd

proces- ZKP+ skripta

Z. o sudovima za mladež po pitanjima

Z. o prekršajima-ne

 

Građansko materijalno i trgovačko

- knjiga Vedriš-Klarić (obvezno, stvarno, nasljedno, vrijednosni papiri)

trgovačko-za dobru skriptu ne znam, uzmi neku koja je najprihvatljivija nadopuni ZTDom po pitanjima

stečaj-iz SZ po pitanjima

 

Građansko procesno i obiteljsko

GPP- ZPP i dobra skripta

ovrhu iz Ovršnog z. po pitanjima

obiteljsko iz Obiteljskog z. po pitanjima

 

Upravno i radno

upravno - knjigica Upravni postupak i upravni sporovi u primjeni

Zak. o sust. drž. upr., Z. o naknadi.... Z. o izvlaštenju - sve njih po pitanjima

 

radno-cijeli ZOR

Z o drž. služb.., Z. o strancima - po pitanjima

 

ovo ti je ovak na brzaka, možda je nešto i preskočeno, nadam se da će se još netko potruditi odgovoriti ti na pitanje, ali pretpostavljam da ćeš dobiti i malo drugačiji odgovor.. ;-)

 

a i skužit ćeš sam kad kreneš po pitanjima

osim toga, prosurfaj forumom od početka do kraja, već je na ovo pitanje više puta odgovarano

sretno :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija