Jump to content

HAMAG - mobing, korupcija i kriminal


anonimno

Preporučene objave

... objava obrisana na zahtjev pravnih zastupnika u njoj prozivanih osoba.

 

Urednički komentar:

Legalis portal podržava svaku argumentiranu kritiku, i jedna od svrha njegovog postojanja je da bude i ostane mjesto koje podržava različite kritičke stavove i mišljenja.

 

No, prozivanje konkretnih osoba imenom i prezimenom nužno traži potpis osobe koja na taj način javno druge proziva. Prozivanje poimenice pod krinkom anonimnosti koju omogućujemo u nekim forumima ove stranice je čin kukavičluka, koji svakako ne udovoljava elementarnim uvjetima onoga što se naziva argumentirana kritika.

 

Stoga vas molimo da kad na ovim stranicama kritizirate druge imenom i prezimenom svakako ne zaboravite potpisati sebe. Inače će objava biti bez obrazloženja izbrisana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koje monstruozne priče, ko u doba Staljinove diktature..

Nisam pravnik, ali čini mi se da je po svim zakonima i propisima zvanje liječnika i manipuliranje bolovanjem kažnjivo. Drugo,ako netko na temelju članstva u sindikatu snosi posljedice od strane poslodavca, ima sve razloge za dizanje tužbe.

I treće i najmoćnije su mediji. Sad vam je idealna prilika jer je izborna godina, opozicija i novinari će biti presretni ako im podastrete ovakve informacije, a tek Sanader...zna se kako to ide,čim se počne povlačiti po novinama, Ivo skida glave.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

uh čini mi se da nisu samo agencije u pitanju.. izgleda da toga ima doista posvuda, a da smo , uglavnom, zastrašeni, neosvješteni i nedovoljno pravno potkovani da se nosimo sa svim onima koji i te kako zlorabe svoje položaje.. pitam se da li će ikad na ovim prostorima zaživjeti praksa evaluacije znanja i kompetencija , objektivnost ili će sposobni ljudi i dalje nakon izgubljenih bitaka nažalost odlaziti iz inih nam institucija... nazočila sam prvom seminaru o mobbingu u Hrvatskoj.. hvalevrijedna inicijativa ali trebaju nam konkretne akcije ..puno njih

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni izgleda da je mobing u ovom slučaju bio samo način da se radnicima ulije strah u kosti da se ne usude progovoriti o svim tim muljažama.

Autoritarni su oni ljudi koje je strah da ih se ne skuži u nečem što ne znaju il ne rade po zakonu...kada ljudima zavlada strah,neće se usuditi postavljati pitanja.

Smješno je kako se uvijek računa na radničku glupost i strah, jer kad tad sve izađe.

Svaka čast na akcijama,borite se i dalje,nemojte stati!

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

xxxxxxxx je na moju osobnu žalost moj kolega sa studija, gdje se već dokazao, te ujedno dobio nick TUPKO. Na ispitu je izjavio da je "Petrodolar", valuta koja vrijedi u državi Vatikan, a da je ime dobila po Sv. Petru. Jadno nam Vlada misli o Gospodarstvu kada takvi vode Agenciju za to isto jadno Gospodarstvo. Pokrenimo Hrvatsku!

je napisao:

 

.... objava obrisana na traženje pravnih zastupnika u njoj prozivanih osoba

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O Bože, ne mogu vjerovat za Tomu da je postao takva faca! Nikad neću zaboravit kad smo izašli na ispit PRIVREDNO PRAVO na prvoj godini. Ulazili smo kod profesora u grupama. Ja sam bila u grupi s Tomom. Pita njega profesor: Kolega koja je razlika između pravne i fizičke osobe? Tomo šuti. Pita prof. opet pa dobro kolega što bi bio ja jesam li ja možda pravna osoba. A Tomo odgovara A TKO BI BIO PRAVNIJA OSOBA OD VAS PROFESORE !!!! To je strašno. Ali ja sam obična referentica u banci za 3500,00Kn a on................ Zar nije bilo dosta što su nam nakon drugog svjetskog rata partizani stavili dicu za rukovodioce a sad opet postavljaju ovi HDZ-ovci lupeži!!!!!!! E moj Tomo (TUPKO) vrati se ti u karlobag i lovi ribu a pusti sposobne da izvedu ovu zemlji iz jada!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne mogu vjerovati da radite kao obični referent u banci za 3.500,00 kn kad kod nas poduzetnika u gospodarstvu ima toliko posla za Vas pravnike...

 

Možete pisati svašta u gospodarstvu pravilnike, tužbe voditi prave parnice na sudu .... za sada to radimo mi ostali koji bi se radije posvetili svojim profesijama nego čitali puste članke....a sve jer smo razočarani u odvjetnike bez morala. Naravno svaka čast i slava iznimkama, ali zbog te kao zabrane reklame ni mi ne znamo odabrati korektnog.

 

Evo odmah startna plaća 4.500,00 kn

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Direktor Svjetske banke Paul Wolfowitz podnijet će ostavku na položaj 30. lipnja.

 

Razlog ostavci je kršenje etičkih pravila ove ustanove, prema kojima je Paul Wolfowitz ušao u sukob interesa, kada je jednoj uposlenici banke – s kojom održava dugogodišnju romantičnu vezi – izradio vrlo povoljno unapređenje te povišicu plaće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija