Jump to content

je li uopće krenulo prevođenje mirovina HV (Hrvi) ????


anonimno

Preporučene objave

Unaprijed isprika ako je ovo pitanje već bilo tema ali nisam baš u toku pa molim informaciju je li se uopće radi na prevođenju po " novom" zakonu .

Po tom istom zakonu i dodatak na mirovinu bi se trebao

obračunavati kod povećanja iste ali to do sada ni jednom nije bio slučaj ( ili sam ja krivo razumio zakon).

Umirovljen sam 2003.g. pa molim ako netko zna kome se točno obratiti u mirovinskom? :-?

 

Pozdrav grupi zag

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

da taman za vrime izbora,sto ako danasnja opozicija dodje na vlast,dal ce se prevodjenje odgoditi :-? za 2010 god.

ja sam bio u 5 mj. u hzzmo i rekli su mi da su krenuli pocetkom godine ali su stopirali odozgo,dozicna kaze da je to posao od dvi godine...

pitanje dal promjena vlasti odgadja provedbu nekog zakona od prijasnje,mislim da mi sve pomalo smrdi,novi zakon je stupio na snagu 01.01 2005 god , rok je od tri godine za pokretanje postupka,izbori su u 11 mjesecu 2007 ako se ne varam...pozdrav svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Potpredsjednica Kosor rekla je kako će u svibnju ove godine započeti prevođenje mirovina prema novom Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji. Također je u ovoj godini najavila i povrat duga zbog neusklađivanja invalidnina i mirovina prema Zakonu iz 2001. godine, za 2003. i dio 2004. godine, u ukupnom iznosu od 187 milijuna kuna.

 

Sa stranica Vlade RH......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija