Jump to content

Heroin nađen na osobnoj karti


anonimno

Preporučene objave

Policija mi je oduzela osobnu iskaznicu na kojoj su bili "navodno" tragovi Heroina.oni su me prisilili da potpišem papir.Prijatelj je imao Heroin za 100 kn kod sebe,a ja sam imao plinski pištolj koji sam kupio 2 dana prije.Oni mene okrivljuju za tu osobnu s heroinom ,a plinski pištolj su mi oduzeli bez ikakvih papira i potpisivanja.Kako da postupim na sudu?da li da se branim s tima da su me prisilili?inače sam na metadonskoj terapiji i ne uzimam heroin.Nikad nisam kažnjavan,Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

To Vam je beznačajno kazneno djelo, jer ukoliko se i ustanovi da ima tragova oni nisu u dovoljnoj količini da bi se radilo o kaznenom djelu.

 

A za plinski pištolj ukoliko doista niste dobili nikakav papir, nemaju nikakav dokaz da su Vam ga uzeli.

 

Ukoliko ste i dali iskaz bez branitelja na policiji vezano za pištolj on se ne može uzeti kao dokaz u kaznenom postupku.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To Vam je beznačajno kazneno djelo, jer ukoliko se i ustanovi da ima tragova oni nisu u dovoljnoj količini da bi se radilo o kaznenom djelu.

 

nesto ili jeste ili nije kazneno djelo..

 

ovdje se ne radi o ostvarenim obiljezjima kaznenog djela, dakle, njega nema, pa onda takvo djelo ne moze biti niti beznacajno..

 

ne brkati...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija