Jump to content

Potvrda o priznatom statusu hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata


sisko111

Preporučene objave

Pripadnici postrojbi MORH-a u Domovinskom ratu mogu podnijeti zahtjev Područnom odsjeku za obranu, a pripadnici postrojbi MUP-a u Domovinskom ratu u sjedištu MUP-a ili Policijskoj upravi.

Oni bi vec morali imati  i tocan broj dana borbenog sektora, jedino ako taj podatak nije tocan onda bi se morali jos obratiti i Ministarstvu obrane

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

Bio sam pripadnik HVO-a , tamo sam bio i ranjen, imao sam čak i nekakav status i invaliditet od 30%, ali nisam htio dokazivati ništa onima u Sarajevu, te sam odustao od svega. Sada bih htio, ako je to moguće, ostvariti Status hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata u Republici hrvatskoj. Čujem da pripadnici HVO-a sada također mogu ostvariti taj status. Što trebam dokazivati? Kome trebam dokazivati? Kome se trebam obratiti? Koji je prvi korak...?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
Na 02. 02. 2021. at 18:02, G-man je napisao:

Link.

Mislim da ne ide preko e-građani, ali slobodno me demantira netko tko ima drugačija saznanja.

Inače, ovaj link vrijedi ako tražite samo potvrdu o statusu, ukoliko vam je potreban i točan broj dana borbenog sektora, onda ćete se morati obratiti Ministarstvu obrane.

Poštovanje, trenutno link ne radi pa me zanima može li se i dalje preko sustava e-građani izdati potvrda za status branitelja. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija