Jump to content

Deložacija branitelja- Hitno


anonimno

Preporučene objave

branitelj sam i drAgovoljac domovinskog rata. Živim u obiteljskoj kući koju je moj otac nakon smrti moje majke upisAo samo na sebe 91dok sAm bio u rAtu. Tu istu kuću založio je za 90 tis.ondašnjih dem kod privatne osobe i dozvolio da se taj upiše u knjige prije nego sam ja dokAzAo na sudu svoje nasljedno pravo po pokojnoj maJci. Obratio sam se odvjetniku i vodim razne sporove protiv oca i kamAtara ali sve bezuspješno. živim sa nezAposlenom suprugom i dvoje malodobne djece. moj otac je sagradio sebi drugu kuću a ja nemam nikakvih nekretnina a u ovoj živim 25 godina i borim se da me ne izbace. SudAc koji ne vodi niti jedAn spor donio je ovrhu koja je uskoro i neznaM što da radim. Odvjetnik je uložio prigovor treće osobe i moram čekati odluku suca a ovrhA je drugi tjedan. nikome od braniteljskih udruga i Ministarstvu braniteljA se nisam do sAda obraćAo jer sam vjerovao odvjetniku i pravnoj državi zA koju sam se i borio. molim hitno za sAvjet jer smo ja i supruga u komi a čini mi se da odvjetnik želi dići ruke od svega nakon što smo se naplAćali sve ove godine. Molim da me savjetujete Ako nije kasno. unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani,

 

temeljem čega je Vaš otac prepisao kuću naskon smrti majke samo na sebe. Zar niste i vi bili nasljednik majke na toj kući?

 

Nadalje, da li je Vaš otac i dalje živ?

 

Da li ima još nasljednika iza Vašeg oca?

 

Vi ste treća osoba u prigovoru koji je uložen?

 

Predložite sudu odgodu priovedbe ovrhe do donošenja odluke povodom prigovora treće osobe - ako Vas odbiju uložite žalbu na rješenje kojim vas odbijaju i opet predložite odgodu provedbe ovrhe do donošenja odluke o toj žalbi.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nikome od braniteljskih udruga i Ministarstvu braniteljA se nisam do sAda obraćAo

 

nemas se zasto njima obracati u ovom slucaju, dajte ljudi shvatite vise da zato sto ste imali pusku u ruci za vas ne vrijede neki drugi zakoni - pred zakonom (ove drzave za koju ste se, jel, borili) ste isti kao i svi drugi i nisu braniteljske udruge duzne rjesavati sve vase zivotne probleme!

 

odvjetnika imas, sud imas, to je to... nije "braniteljska udruga" iznad suda kvragu!

 

inace (i na zalost), po ovome sto pises ode ta kuca na drazbu i tesko da mozes ista...bio je dug, dug nije vracen, kuca je bila osiguranje, kuca je glasila na onoga koji je potpisao ugovor...ti bi jedino i eventuano mogao nerasciscene racune oko nasljedstva (ako ih ima) rjesavati sa ocem...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon smrti majke sam se upisao temeljem novog ugovora s bivšim vlasnicima /iako je sve platio puno ranije dok mi je mama bila živa/, moj otac je i dalje živ, još kao nasljednik postoji i moja sestra koja nije sa mnom u dobrim odnosima,

ja sam treća osoba u prigovoru a sestra posjeduje drugi

stan u kojem živi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija