Jump to content

Ovrha d.o.o.


anonimno

Preporučene objave

Lijepi pozdrav svima! Nadam se da cete mi pomoci.

Dobila sam od Banke obavijest da Ovrsenik na racunu nma sredstava i da sam stavljena u rdosljed naplate. Platila 50,00 kn dobila izvjestaj da sam 4. u redoslijedu i da je prije dospjelih 137.000 kn. Firma ocigledno "miruje", i dalje je prijavljena u Registru na adresi sa koje je odselila prjie 3 godine. Dakle, Sud trazi da se u roku od 15 dana dostavim daljenje prijedloge, makar je u Rješenju za ovrhu predlozena pod b/popis, pljenidba i prodaja..

Sta trebam napraviti, kako ustanoviti na kojoj je adresi trvrtka..itd.

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čitam u OZ-u da se prokazni popis moze traziti ako nije uspjesno provedena pljenidba,..

mene intresira što da odgovorim na zaključak Suda u kojem me pozivaju da dam daljnje prijedloge, a u prijedlogu za ovrhu je pod a/pljenidba žiro-računa ovršenika, a pod b/popis, pljenidba i prodaja pokretnina, dakle šta je trebam odgovoriti u tom prijedlogu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

Predložite nastavak ovrhe promjenom predmeta ovrhe popisaom, pljenidbom itd pokretnina.

 

Uplatite za izlazak sudskog ovršitelja.

 

Napomena, po sudskoj je praksi uvjet da bi mogao predložiti prokazni popis imovine da kod ovršenika nije pronađeno pokretnine na kojima bi se mogla provesti ovrha ili one nisu dostatne, pa stoga nije dosta da ovršitelj dođe na mjesto ovršenika i poljubi vrata, već treba u zapisniku napisati da nije bilo pokretnina .... (kao gore navedeno)

 

Potom predložite prokazni popis.

 

I vi se malo angažirate oko ovršenika pa pokušajjte saznati ima jli kakve druge imovine, to jest automobila - dopis MUP-u, potraživanja pram drugim tvrtkama, nekretnina isl.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija