Jump to content

Zastara za HEP Toplinarstov


bayax

Preporučene objave

Poštovani,

Dobio sam 10.05.2021. dopis od Hep toplinarstva kojim me pozivaju da platim dugovanje za račune za 2008., 2009. i 2011 godinu. U zadnjoj rečenici navode "ukoliko ne postupite po navedenoj uputi biti ćemo prisiljeni nastaviti prisilnu naplatu našeg potraživanja". U knjigovodstvenoj kartici HEP toplinarstva vidi se da su pokrenuti ovršni postupci s njihovim internim brojevima: S 33 -ovrha za 04,05,06,07 i 08/2008 pokrenut 2009. godine, S 35 - ovrha za 02,03 i 04/2009 pokrenut 2009 godine i S 37 ovrha za 10,11 i 12/2010 i 01 i 02/2011 pokrenut 2011. Zanima me da li su potraživanja Hep toplinarstva u zastari i ako jesu, kome uputiti prigovor za zastaru potraživanja (HEP toplinarstvu ili Javnom bilježniku)

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima!

Hep toplinarstvo - dopis.pdf

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

Nije bitno da li je naplaćeno, već da li je pokušana naplata npr. da je dostavljeno na Finu i da nikada nije bilo novčanih sredstava. 

Nije bilo na fini.... Skinuli bi onda sredstva sa računa....Tekući, žiro i devizni računi nisu nikad bili ovršeni od Hep toplunarstva... 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija