Jump to content

Imovina nakon razvoda


Dajana J

Preporučene objave

Veče.

Trebam pomoć.ovako nakon 6 g razvoda dobila'sam od bivseg supruga preko odvjetnika'da ce me isplatiti za 20000 eura za pola kuce pod uvjetom da nista pa cak ni poklone mojih roditelja djedivinu ne mogu uzeti.posto mi je dosta njegiva terora svakodnevno jer zivimo deset kuca udaljeni,pristala sam na to bez pogovora.u ugovoru stoji ako to ne prihvatim da ce on radit razvrgnuce suvlasnistva i onda kuca na bubanj.ok pristala sam.izasla sam ranije iz kuce zbog svog psihickog mira.za deset dana selim u njemacku i rekla sam mu da nista od namjestaja i niceg ne trebam.uvjek sam mislila da ce kuca ostati djeci.

Znaci po mom pristanku odvjetnik ostao iznenaden.reko sve ok nek da sto da ,znam da je ispod cijene samo da se maknem.ali..uvjek ima ali..dva dana nakon sto sam izasla,a nisam iselila jos do kraja jer mi je djete jos tamo,gospodin dolazi i sve po dvoristu demolira.znaci moza je glupo al i nije.ja nesmijem iznijet svoje stvari a on vadi drvece ruze baca cvijece .dovodi goste festa,njegiva nevjencaba zena ulazi sama i s njim u kucu.ja'radim ne mogu bit u kuci 24 sata .za sve ove godine branio mi je da mi netko dide.jel netko dosai,evo ga..ima toga puno.

Pitanje je ako sam ja dibila depesu da nesmijem iznosit,bacat ili unistavat nista u kuci,kako smije on a nije me isplatio.kuca je pola pola..sad je ispalo da ni kredit ne moze dobiti..imam li ja pravo putem odvjetnika njemu zabranit unistavanje imovine i zabranu te zene koja nije vjencana s njim da dolazi u kucu dok je to jos i moje..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija