Jump to content

Pad sa marihuanom


Anoniman64

Preporučene objave

Pozdrav

Prvi put pisem ovdje i nisam upoznat sa zakonima

Naime meni je 17 godina i prije nekih 20 dana smo se vracali iz drugog grada udaljen 30km od naseg u toku noci negdje oko 00:30 i uza sebe sam imao oko 3g trave tocnije u pretincu pozadi od rukohvata na izlasku nas je presreo DGS u meduvremenu sam bacio PVC kesicu u kojoj je sve bilo (5 smotuljaka) al nisu vidili i pitali su normalno odakle smo ko smo sta smo i isprave i pitali da li imamo nesto ne dozvoljeno mi smo rekli da nemamo al su nasli rizle 

rekli su da izademo iz auta i pretresli nas,pronasli su par metara od auta taj smotuljak i rekli su da sam ja izbacio i ja sam prizno

odveli su me u stanicu i ispitivali dok nije dosao roditelj po mene ali je 1 policajac bio mladi i pomogao mi i rekao da sam dobrovoljno dao da nisu oni nasli

dobio sam papir na kojem je pisalo nesto u vezi privremeno oduzetih stvari

i jucer je dosla policija kuci mi i urucili papir gdje pise da moram doci 4.11 da dadnem izjavu

ovo je prvi put da se susrecem sa ovakvim iskustvom i kad dodem na izjavu sta trebam reci i da li se mogu izvuci da nije moje pricom da je bilo u pretincu ili da kazem da je bilo za osobne potrebe i da li ce doci do suda i kazne 

inace dosije mi je cist 

 

uređeno: od Anoniman64
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Anoniman64 je promijenio naziv u Pad sa marihuanom

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija