Jump to content

Kako sprovesti rješenje o ovrsi od veljače 2006 ????


anonimno

Preporučene objave

dobila sam pravomoćno rješenje Županijskog suda da mi građevinska firma koja se ogradila preko mojih parcela makne žičanu ogradu i vrati u prvobitno stanje (to je najkraći opis sveg a)

činjenica je da sam platila odvjetnike, sve izvršila po propisu i dočekala ovrhu KOJA NIKAKO DA SE SPROVEDE U DJELO

 

Kako do svojih prava , zar nije konačno nad konačnim kad dođe OVRHA - Pomozite , hitno, savjet , što ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

pa mora se provesti onako kako piše u presudi.

pitajte svoje odvjetnike dali je doneseno rjesenje o ovrsi i ako jeste u kojoj je fazi

Odvjetnik je rekao da je sve napravio i da se čeka (valjda da ovaj sam skine ),ovako piše

određuje se ovrha

ovršeniku se nalaže da ako u propisanom roku ne izvrši to položi iznos od 30.000 kuna potreban za podmirenje troškova koji će nastati izvođenjem opisanih radova od strane treće osobe..ovršeniku se zapriječuje kazna 20.000 kuna ako ne izvrši obvezu..

dakle sad ne smijem sama skidati ogradu, odvjetnik kaže da je sve napravio, ovaj ne skida ogradu, i ne uplaćuje iznos za skidanje od strane treće osobe...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija