Jump to content

ponavljanje postupka


anonimno

Preporučene objave

presudom koja je postala pravomoćna 12.01.2003 godine moj dido je među ostalim tuženicima u toj presudi bio proglašen kao osoba odsutna i nepoznata boravišta mada su svi redom poznati čime im je bilo onemogućeno raspravljanje pred sudom i zaštita svojih prava. Nakon saznanja za tu presudu uložila sam na sud zahtjev za ponavljanje postupka ne znajući da sam prethodno trebala zatražiti dostavu presude te u roku od 30 dana uložiti zahtjev. To je bilo u 10. mj 2005 godine. Od tada su prošle dvije rasprave pred sudom o toj stvari i na posljednjoj nas je sudac upozorio da nismo prethodno zatražili da nam se dostavi presuda te da to učinimo. Presuda nam je dostavljena i ja sad ne znam što dalje. Da li da povučem prijedlog koji sam uložila i u roku od 30 dana od dostave presude uložim novi koji će biti isti ili sličan prethodnom ili postoji neki drugi način na koji bi mogla riješiti tu situaciju? I ako ću ga povući na koji način da to napravim, podneskom sudu ili ??? molim pomoć!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija