Jump to content

Općinske malverzacije!


anonimno

Preporučene objave

Općina mi je prodala stan u staroj ruševnoj zgradi na srednjoj etaži. Na zgradi postoji samo jedan ulaz u prizemlju. Moj stan je u vlasništvu na drugom katu, a iznad mene postoji još jedan kat. Izdali su mi sve dozvole za renoviranje.Napravio sam tri ploče, krov, struju, vodu. Svaka etaža ima oko 50m², stepenice iznutra vode iz etaže u etažu. Općina mi je obečala platiti uložena sredstva što nisu učinili. Pošto koristim i drugu etažu napravio sam ugovor o najmu od pet godina gdje plačam stanarinu za drugu etažu. Pisao sam zahtjev da mi prodaju drugu etažu što su odbili izjavljujući da nemaju interesa za prodaju. Na kraju se opčina pojavila da od prizemlja koje ima jedan ulaz sa stepeništem koje vodi do moga stana naprave poslovni prostor. Meni bi napravili poseban ulaz sa druge strane kuće koji izlazi na komad zemlje (40m²) od susjeda, a na njega vrše svakodnevni pritisak da im proda taj komad zemlje koji su oni njemu prodali prije tri godine, a sada mu nude deset hektara vinograda u zamjenu za taj komad zemlje. Osjećam se prevarenim i tražim pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija