Jump to content

Pomoć hitno


anonimno

Preporučene objave

Dobar dan svima...htjela bi vas pitat jednu svar u vezi ugovora o darivanju.

 

Ovako, moj dijed je sklopio ugovor o darivanju sa svojom tetom u 1992 god., gdje njegova teta mu je darovala jedan dio zemnje....samo sta moj dijed nije nikad uknjizio a poslije niti moj otac koji je naslijedio kucu, pa bi htjela znati ukoliko ja poslije smrti mog oca sam naslijedila kucu...dali ja mogu uknjiziti taj dio zemnje ??? i koliko vremena treba za uknjiziti? :-?

 

hvala vam unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neka tata pod hitno uknjizi tu nekretninu jer cete odugovlacenjem samo stvarati probleme i sebi i njemu i onima koji dolaze naknon vas.

 

osim toga, za stjecanje vlasnistva trazi se i, laicki receno, ugovor i uknjizba.

 

koliko ce vam trebati za uknjizbu ovisi o tome gdje lezi nekretnina. u zagrebu nekad vam trebaju i godine, a u manjim mjestima ide puno brze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...sad sam ja nasljedila njegovu imovinu, ali ukoliko sad bi je trebala prodati, odvijetnik od kupca me je pitao da mu posaljem ugovor da vidi ako se moze uknjizit o ne...i koliko vremena ce trebat, jer ukoliko bude bilo problema za uknjizit taj dio o bude trebalo cekati puno vrijemena, kupac nece kupiti!

....zemlja se nalazi u malom mjestu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija