Jump to content

3 ovrhe istovremeno


Kri28

Preporučene objave

Pozdrav.Na snagu su mi stupile 3 ovrhe za pozajmice,posto se nisam mogla s njima dogovoriti,nisam bila u mogucnosti placati,a imam vec jedan kredit,zanima me kako ce se to sad naplacivati.

u sublasnistvu sam sa suprugom za stan,posjedujem auto.

da li je moguce zatraziti da se naplacuju od place,bez da mi uzimaju auto i da mi se diraju u stan?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 minuta, Kri28 je napisao:

Na snagu su mi stupile 3 ovrhe

Što Vam ovo znači? Da li postoje pravomoćna i ovršna rješenja za dugove?

prije 21 minuta, Kri28 je napisao:

imam vec jedan kredit,zanima me kako ce se to sad naplacivati

Kako se kredit plaća i temeljem kakve isprave? Da li su vjerovnici za ove dugove pokušali nekakvu prisilnu naplatu?

prije 22 minuta, Kri28 je napisao:

da li je moguce zatraziti da se naplacuju od place,bez da mi uzimaju auto i da mi se diraju u stan?

Kolike su glavnice kod ova tri duga? Da li su u pitanju različiti ili isti vjerovnici? I kad su ovršni prijedlozi poslani javnom bilježniku?

Molim sve odgovore.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na e gradani sam dobila da je 23.12.predano na sud.Zasad nije bilo nikakvih prisilnih naplata,jos nista nisam dobila Na kucnu adresu.Prvi put se susrecem s tim,dosad sam im sve uredno placala.

evo cash,cash expert i credit point one su u pitanju.Oko 40.000 kuna je sve zajedno za naplatu.Imam gotovinski kredit u Erste banci koji se naplacuje trajnim nalogom,ostalo mi ne jos 140.000 kuna,njega isplacujem uredno vec 4 godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Treba vidjeti koji su predmet ovrhe izabrali, najvjerojatnije novčana sredstva, a koju ovrhu provodi FINA-a. Za ove iznose nisu ispunjeni uvjeti za provedbu ovrhe na nekretnini, za više pogledajte čl. 80. b. st. 1. Ovršnog zakona. Tako da suvlasnički dio stana ne može biti ovršen. Automobil, ako glasi na Vaše ime, onda može biti predmet ovrhe. I bilo bi dobro vidjeti da li se kredit može početi naplaćivati temeljem isprave iz čl. 202. Ovršnog zakona, jer u protivnom neće imati prednost u namirenju u odnosu na ovrhe koje budu dostavljene na naplatu FINA-i ili poslodavcu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija