Jump to content

Ovrhe i traženje sredstava


bunjani

Preporučene objave

molim savjet, pozajmicu sam podigla u horsu-hrvatski opći radnićki sindikat, radi bolovanja u vrtiću mi nisu uzeli ratu, a drugih kredita na plaći nisam imala, otišla sam u mirovinu sa 1.11 2021 i blokiran mi je račun 23.12  a uplatu sam uplatila 8.12 i ja u blokadi i sad sam dobila 11.000.00 otpremnine molim kako se nagodit da mi ne uzmu i ta sredstva, ovrha nije od odvjetnika već javni bilježnik. marijana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Borbena7 je napisao:

Blokiran Vam je račun radi duga kojega ste u cijelosti podmirili ili ste samo podmirili ratu zbog koje Vam je otkazan kredit i poslan na prisilnu naplatu? Kako Vam poslodavac planira isplatiti otpremninu?

Poslodavac mi je otpremninu isplatio na tekući a već je bio blokiran sa 23,12 a uplatila sam ratu 8.12 jer mi poslodavac nije ustegnuo za 10mj ratu a uplatila sam i 3.1.2022 potraživanje od 1000 kn u mirovini sam od 1.11 2021 postoji li kakva mogućnost da se obratim fini da otpremninu ostavi na blokiranom računu,, inaće tu pozajmicu sam digla u horsu,, hrvatsi opći radnički sindikat,,, kamatari u što nisam bila upućena mislim da sa ratama nema kašnjenja

upravo sad, bunjani je napisao:

Poslodavac mi je otpremninu isplatio na tekući a već je bio blokiran sa 23,12 a uplatila sam ratu 8.12 jer mi poslodavac nije ustegnuo za 10mj ratu a uplatila sam i 3.1.2022 potraživanje od 1000 kn u mirovini sam od 1.11 2021 postoji li kakva mogućnost da se obratim fini da otpremninu ostavi na blokiranom računu,, inaće tu pozajmicu sam digla u horsu,, hrvatsi opći radnički sindikat,,, kamatari u što nisam bila upućena mislim da sa ratama nema kašnjenja

Ukupna suma po ugovoru o pozajmici iznosi 44.000.00 a terete me sa 69000.00

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 minuta, Borbena7 je napisao:

Ako ste blokirani tek 23.12. tada ta sredstva nisu još prenesena ovrhovoditelju. Da li je poslodavca voljan pokušati povući "pogrešnu" uplatu sa FINA-i izvršiti isplatu na ruke? 

Zašto im dobrovoljno uplaćujete rate kada su Vas za taj dug ovršili?

Poslodavac odnosno gradski ured grada zagreba šalje na vrtić a od vrtića to neću dobit zato što je ravnateljica jako teška i svojevoljna,,, ha od nemoći svašta sam loše uradila i uplate,,,neznam kako dalje,,,, pomozite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Borbena7 je napisao:

Bojim se da ćete teško izvršiti povrat otpremnine. Jeste pokušali pregovarati sa ovrhovoditeljem o dobrovoljnoj otplati?

Joj hvala vam,,, drago mi je što postojite,,, pokušat ću prema vašem savjetu pregovarat,, hors želi da mi se usteže od mirovine ali pokušat ću pregovarat da sama uplaćujem jer ta rata od 1335.00 nije rata sa zgovora već 750.00+članarina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 19. 01. 2022. at 8:39, bunjani je napisao:

Joj hvala vam,,, drago mi je što postojite,,, pokušat ću prema vašem savjetu pregovarat,, hors želi da mi se usteže od mirovine ali pokušat ću pregovarat da sama uplaćujem jer ta rata od 1335.00 nije rata sa zgovora već 750.00+članarina

Opet trsžim pomoć,, da li i neoporezivni dio otpremnine ide u ovrhu,, molim pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija