Jump to content

Godišnji


tomislav45

Preporučene objave

Molim vas za odgovor. U općini imamo dva zaposlenika koji su još 2020 prešli u civilnu zaštitu tzv. Covid redari.. Nažalost do danas nisu iskoristili GO jer ih nije imao tko mijenjati. Ostao je cijeli go iz 2020. g. Je li postoji mogućnost s obzirom na situaciju da im poslodavac isplati naknadu za godišnji ili im omogući isti danas iako je iz 2020? Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isplati se naknada bez ikakvih dodatnih sporazuma jer je poslodavac dužan zaposlenicima omogućit korištenje godišnjeg odmora.Ukoliko se ova dvojica zainate doći će do suda,kazni i isplate sa kamatama.Jedino što se može dogodit je da ta dvojca plate malo veći porez i prirez jer će im dohodak bit velik.Platne liste onako neće nitko kontrolirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dok sam radio (redovno) i meni su pisali naknada za GO jer je godišnji bio plaćen nešto više od redovne satnice pa nitko nije nigdje došao.Možda meni baš i ne ide gledanje ali ja preko e porezne (joppd) vidim samo isplaćene cifre (bruto,neto,porez,prirez,neoporezovane naknade) ali ne i cijelu platnu listu.

Može i neoporezivo (dnevnice,terenski dodatak) makar u 2-3 mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija