Jump to content

Zajednicko dvoriste parking….


Antonio2205

Preporučene objave

Činjenice
Parcela je u suvlasnistvu 1/4 na mene 1/4 na  rođaka xy , 1/8 na rođaka wz ostali dijelovi nebitni jer se ne mijesaju u slucaj ili se slazu samnom.. sada je u procesu legalizacije i etaziranja…Na parceli je kuca s 4 stana na dvije etaze… te u zapadnom dijelu 4 objekta od kojih je jedan u mom vlasnistvu, drugi je u vlasnistvu rođaka xy, pristup cesti je preko prolaza ispred kuce koji rođak wz koristi kao parking ,oko kuce je s istocne i zapadne strane okucnica koju koriste blizi stanovi… ispred kuce je prolaz cca 2-2,5 mtr koji je cijelom duzinom. Ja sam vlasnik stana u prizemlju na istocnoj strani. Trenutno sam u orocesu etaziranja i prodaje te mi rade probleme jer se ne zele sloziti da etaziram stan sa okucnicom u istocno dijelu, s tim da njima pripadne u zapadnom dijeli posto su jedan iznad drugog, a ja sam postigao dogovor s susjedom iznad.

1)Kako definirati put koji je ispred kuce tako da na njemu nema prava parkiranja zbig trazenja sluznosti do objekta u zapadnom dijelu
2)Koliko je zakonska sirima puta 
3)Da li mogu izetazirati bez njihovog prisanka stan s parkingom
4) kakva su mi pravna sredstva da to napravim i kolko je mogucnost uspjeha
5) Da li u tom slucaju ja imam oravo na 1/4 diijela  okucnice i s tim mogucnost zabrane radova na ostalim

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija