Jump to content

Suglasnost o zapljeni


lottaR

Preporučene objave

Poštovani,

molim informaciju. 29.07.2008 potpisala sam suglasnost o o zapljeni na kojoj je ovjeren moj potpis. nije solemnizirana. Nakon 5 godina uredne otplate ostala sam bez posla i podnijela zahtjev za moratorij na kredit, a za koji nikada nisam dobila odgovor već ubrzo obavijest od CO da im dugujem određeni iznos (2013.) Od prodaje automobila namiruju se za više od polovice dugovanja. Molim ih da mi preostalo dugovanje dozvole platiti u ratama, međutim, ne javljaju se 4 godine..do 2017. kada šalju suglasnost u poduzeće u kojem radim. od 2018. do 2021. je otplaćena cijela glavnica a nakon koje potražuju kamate veće od pola glavnice za period do danas, pa i zavrijeme kada se nisu htjeli očitovati na moj zahtjev o obročnoj otplati. Da li suglasnost mora biti solemnizirana da bi poslodavac postupio po njoj? napominjem, potpisana je 29.07.2008?

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 11. 05. 2022. u 10:10, lottaR je napisao:

od 2018. do 2021. je otplaćena cijela glavnica a nakon koje potražuju kamate veće od pola glavnice za period do danas

Osporavajete ovo temeljem čl. 172. Zakona o obveznim odnosima.

Dana 11. 05. 2022. u 10:10, lottaR je napisao:

Da li suglasnost mora biti solemnizirana da bi poslodavac postupio po njoj? napominjem, potpisana je 29.07.2008?

Da, mora biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija