Jump to content

Kleveta prema malodobnoj osobi


Ferramenta

Preporučene objave

Poštovani,

nemoj te mi molim Vas zamjeriti gramatiku ako ima grešaka. jako se trudimo:) jer smo se prije par godina tek doselili u RH i ucimo gramatiku. Imali smo jako neugodno iskustvo sa jednom osobom na djecjem turniru. Moja djevojcica maloljetna  je igrala protiv suparnice i vodila je što je oca druge djevojcice dovelo do toga da se počne derati na moju suprugu da se on dobro raspitao tko je ona i šta je, aludirajuci da je k… moja djevojcica je dozivjela toliki šok da više nije mogla nastaviti igru jer je strahovala da ce doticni udariti njezinu majku. Nije nikoga vrijeđao samo se jako derao. Sada on po fejsu širi lazi i spominje neistinu o mojoj supruzi i mom djetetu. Da je moje djete njegovo djete provociralo. Spominje i drugu djevojcicu da kada ta njegovu djevojcicu pobjedi aludirajuci da je nesposobna da ce pojest reket. Optuzuje moju suprugu da je rekla za njegovu djevojcicu da je lazljivica itd. Što nije istina. Sve sam prepiske osigurao. Pa sada me zanima dali postoje elementi da pokrenem tuzbu za klevetu? I sa kojim troškovima da računam.

 

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija