Jump to content

Moja kuca na tudjoj parceli


Anjet

Preporučene objave

U Katastru je posjednik parcele na kojoj je izgrađen objekt isti kao i vlasnik u Gruntovnici? Drugo je pitanje, zašto rješenje o ostavini po kojem ste proglašeni nasljednikom nije provedeno u Gruntovnici što ide po službenoj dužnosti, pa možete priupitati nekog dobronamjernijeg službenika da Vam objasni razlog. Ili možda javnog bilježnika koji je vodio ostavinski postupak iza pokojnika. Kad je već pokupio novce, bio bi red i da obavi posao ili bar objasni zašto je to bilo nemoguće. Da li je objekt možda naknadno legaliziran? Može biti legalan, a ipak može biti i na tuđem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Davor80 je napisao:

U Katastru je posjednik parcele na kojoj je izgrađen objekt isti kao i vlasnik u Gruntovnici? Drugo je pitanje, zašto rješenje o ostavini po kojem ste proglašeni nasljednikom nije provedeno u Gruntovnici što ide po službenoj dužnosti, pa možete priupitati nekog dobronamjernijeg službenika da Vam objasni razlog. Ili možda javnog bilježnika koji je vodio ostavinski postupak iza pokojnika. Kad je već pokupio novce, bio bi red i da obavi posao ili bar objasni zašto je to bilo nemoguće. Da li je objekt možda naknadno legaliziran? Može biti legalan, a ipak može biti i na tuđem.

U Katastru sam sada ja vlasnik, a prije mene je to bila moja majka/njezin otac... ukratko godinama je posjedu mojih predaka(vidio sam povijesni pregled zk uloska), posto je tu bilo jos dosta cestica retpostavljam da nitko nije primjetio apsurd. Takodjer sam provjerio parcelu na kojoj je kuca, a ona je godinama u vlasnistvu druge obitelji. Kuca je sigurno  stara i preko  100god.. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija