Jump to content

tvrtkova


anonimno

Preporučene objave

bio sam 05.02.2007.u tvrtkovoj kod vještaka(doktora) poslali su me kuči da napravim liječnički za C kategoriju,pošto sam završio prometnu školu,da vide dali sam sposoban.to u rijeci ne rade jer nemaju nikakvu obavjest iz morh-a.sad ponovo moram u tvrtkovu na ragovor kod nekih što se zovu stručni tim.dali je to nešto po novom jer nitko koje ja znam nije išao 2 puta u tvrtkovu.još nemam privremeno rješenje,častan otpust sa pravom traženja inv.mirovine sam dobio 15.11.2006.pozdrav! :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma to traže ali samo mišljenje o sposobnosti poneseš svu dokumentaciju negdje gdje rade lječnički za te kategorije i samo tražiš mišljenje o sposobnosti a ne lječnički za C kategoriju i ljepo platiš 300-tinjak kn i oni ti to naprave

pošto si napisao da ti je zanimanje vozač vjerojatno im treba za donesti ocjenu sposobnosti dali je nesposobnost opća ili profesionalna

 

ali posjeti stranicu: http://uhbl-ptsp.com/phpBB/index.php?sid=fdc95afde907275c45101f0aaa6d4fe2

 

pa če ti vjerojatno netko dati više imformacija ili pošalji PP esadu ili mrljavcu oni če ti to sigurno točno znati

puno uspjeha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija