Jump to content

Kupnja ukradenog vozila


anonimno

Preporučene objave

MOLIM VAS SAVJET, UKOLIKO JE NEKO IMAO SLIČNIH PROBLEMA

NAIME, PRIJE DVIJE GODINE KUPIO SAM VOZILO I S NJIM PRELAZIO GRANICE BEZ IKAKVIH PROBLEMA. PRIJE PETNAESTAK DANA NA GRANIČNOM PRIJELAZU MACELJ ODUZELA MI GA JE SLOVENSKA POLICIJA POD SUMNJOM DA JE UKRADENO. DOISTA JE UTVRĐENEO DA JE VOZILO BILO UKRADENO 2003. JA O TOMU NISAM IMAO POJMA. DALJE SAM SAZNAO DA JE PRAVOM VLASNIKU VOZILA, ZA KRAĐU ISPLAĆENA ODŠTETA OD OSIGURANJA. VOZILO JE SADA VLASNIŠTVO OSIGURANJA. POLAŽEM LI JA KAKVA PRAVA NA VOZILO (PRAVO PRVOKUPA ILI SLIČNO)? ŠTO MI JE ČINITI??

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molio bih Vas da ne ponavljate tekstualni zapis istog sadržaja, a pogotovo velikim slovima (ružna navika), jer ako ste savladali osnove kulturnog ponašanja, valjda primjetite da vaši postovi bitno odudaraju od ostalih postova i samim time se uočava da niste pročitali pravila foruma, ponašanja na netu i da sada ne nabrajam čega sve ne. Mi jako dobro vidimo vidimo što ste napisali i vjerojatno ćete dobiti adekvatan odgovor, a nepotrebno je da višestruko ponavljate. Ja neću bristati vaše tekstove, ali ne morate ponavljati pitanja (ukoliko nije došlo do nesporazuma između Vas i slanja postova, odnosno svađe sa sa tipkovnivom i da niste uočili da ste već jedanput poslali pruku na otvorenu temu).

 

:baba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija