Jump to content

Otmica dvorisne pola cestice od susjeda-dotepenca


Staristef 50

Preporučene objave

Slucajno trazeci nesto na Google Earthu otkrio sam otmicu moje (kupljene zemlje-dvorista) skoro polvicu parcele od susjeda u razdoblju od 1965 do 1968 godine.Uz pomoc prijatelja-komunista to je ozakonjeno i uneseno u katastru kao legalno.Doticni susjed dolaznik iz drugog sela kupio je usku i malu parcelu pored moje koja ima ukupnu sirinu 12 m i nalazi se uz sami put ulice na kojoj se nalazila mjerna tocka za izmjeru okolnih parcela.Pri njegvom dolasku on je poceo gradit nezakonsi na tako uskoj parceli na samoj mjernoj tocki uz pomoc prijatelja komunista dobio dozvolu protiv svih pravila i zakona.Nakon sto mu je to uspijelo poceo je zauzimati moju parcelu i od gornjih susjeda. Nakon sto sam ja nedavno to otkrio ponudio sam njegovoj supruzi(jer je on u medjuvremenu preminuo) rijesenje koje bi za nju bilo nabezbolnije ali ona o tome nece ni cuti jer je sigurna da sto je njhov lopov-komunista sredio to nemoze nitko ponistiti te podrugljivo kaze "tuzi me"sto znaci zaboravi to jer je poznato kako ti i takovi slucajevi nikada nebudu rijeseni a ima ih i previse.Posto ona ima kcer koja bi trebala biti razumnija i shvatiti tu nepravdu.Pri pokusaju kontaktiranja sa njom jedva sam (posto se sakriva i iskljucuje telefon) je uspio tel.dobiti gdje se ona pocela na mene derati i spotati me da sto ja ocu i da ce me prijaviti da ju uznemiravam.Vidjevsi da nisu shvatili tezinu svog zlodjela odlucio sam se obratiti Europskim pravnim Institucijama od kojih se nadam rijesenju toga i mnoih takovih slucaja kod nas. Vrlo bih Vas zamolio da me upitite i pojasnite kako to mogu na najpravedniji i najbrzi nacin to rijesiti jer smatram da takav zlocin nemoze i nesmije zastariti.Sto brzi odgovor bi Vas molio da mi dadetew putem E-Maila navedenog gore.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija