Jump to content

Poziv na sud


heheheh

Preporučene objave

Pozdrav svima, 27.10 prošle godine sam pao s digitalnom vagicom sa tragovima zelene materije koja izgledom podsjeća na cannabis znate kako vec to oni pišu.. 

I tek sinoc mi je došla obavijest na mpretinac da je moj slučaj dodijeljen sutkinji 14.09. Radi se o općem prekršajnom sudu u Zagrebu. Par pitanja i stvarno bi volio pomoć.

1. Koliko nakon obavijesti na aplikaciji poziv na sud (plava koverta) dolazi na kućnu adresu i je li se mogu dogovoriti sa sudom da osobno preuzmem poziv za sud i da ništa ne dolazi na adresu (tu sam pročitao par takvih slučaja pa me zanima)

2. Na sudu mogu reći da je vagica bila moja kako bi se znao dozirati jer sam nekada znao pušiti zbog stresa.

3. I dalje se radi o prekršaju i nađeni su samo tragovi na kraju krajeva pa koliko otprilike kaznu mogu očekivati na sudu i koja pitanja sutkinje. 

Bilo kakav dodatan savjet je dobrodošao, oprostite na duzem postu

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Nemoguće je reći koliko pojedini suci imaju predmeta i kad će tvoj doći na red. I da, možeš kontaktirati i dogovoriti da dođeš osobno po sve.

2. Da, možeš to reći, ali samo da imaš u vidu da će ti tada vjerojatno odrediti i liječenje. Neki imaju vagicu da ih ne zeznu kod kupovine...

3. 5000 kn je minimalna kazna koja se u postupku može smanjiti na trećinu. A što će te pitati, ovisi o sucu/sutkinji...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , drot13 je napisao:

1. Nemoguće je reći koliko pojedini suci imaju predmeta i kad će tvoj doći na red. I da, možeš kontaktirati i dogovoriti da dođeš osobno po sve.

2. Da, možeš to reći, ali samo da imaš u vidu da će ti tada vjerojatno odrediti i liječenje. Neki imaju vagicu da ih ne zeznu kod kupovine...

3. 5000 kn je minimalna kazna koja se u postupku može smanjiti na trećinu. A što će te pitati, ovisi o sucu/sutkinji...

Hvala na odgovoru, a što bi bilo onda najbolje da kažem na sudu vezano za vagu da dobijem što manju kaznu bez liječenje jer sam rijetko u Zagrebu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija